top of page

Langų valymo robotas HOBOT 388

Gamintojas rekomenduoda langų iš lauko pusės valymui tokį orą: be lietaus( robotas pats purškia skystį, kiek jo reikia), saulėta diena, oro temperatūra ne žemesnė kaip +12C( esant šaltam langui robotui sunku kilti aukštyn). 

Langų roboto Hobot 388 nuomos kaina:
1 para - 15 Eur
2 paros- viso 25 Eur
Nuomojantis dar ilgiau, papildoma nuolaida.
Užstatas 70
Darome asmens dokumento kopiją, pasirašome nuomos sutartį, yra galimybė išrašyti sąskaitą- faktūrą.

Langų roboto Hobot 388 komplektacija:
1 Nuotolinio valdymo pultas;
7 Komplektai mikropluošto šluosčių (14 vnt.)
1 Saugos virvė;
1 Adapteris su maitinimo laidu;
1 Hobot prailgintuvas (4 m);
1 Instrukcija (lietuvių k.);
Specialus originalus Hobot langų skystis( 220 ml., pilnas buteliukas 4 eur), kiek išnaudojate, tiek susimokate.

Aprašymas

„Hobot-388“ langų valymo robotas, priklauso 3-ajai automatinių robotų serijai 2019-2020, yra pasaulinio lyderio ir specializuoto prekės ženklo „HOBOT Technology“.
Langų ploviklis turi naujovišką ploną korpusą, patogų daugiafunkcinį valdymą ir profesionalų požiūrį į langų valymą.
Robotas, skirtas langams, yra aprūpintas išskirtiniu moduliu, kuris yra atsakingas už langų plovimo efektyvumą, būtent su automatiniu skysčio purškimu.
Būtent jo dėka ankstesnis „Hobot 298“ modelis tapo efektyviausiu tarp kvadratinių langų ploviklių.
Kad būtų lengviau valdyti, dėkle yra įdiegtas atskiras mygtukas „Pradėti / pristabdyti“, o išmaniajame telefone yra „Smart

 

Hobot 388 savybės:
Pats purškia langų valymo skystį
Valo bet kokio storio stiklą
Valymo greitis: 1m2 – 4 min
AI V3.0 technologija
3 automatiniai valymo režimai
Baigęs valymą, pats sustoja
Integruota nepertraukiamo maitinimo sistema UPS
Nekrenta nuo valomo paviršiaus
Jautrus slįgio jutiklis
Aptinka ir “supranta lango kraštus
Valdomas tiek nuotolinio valdymo pultu, tiek aplikacija
Gali būti paleidžiamas rankiniu būdu (paleidimo mygtukas ant roboto korpuso)

 

Control“ funkcija.
Langų plovimo robotas sugeba dirbti ant nestandartinių (apvalių ar ovalių) langų, išvalyti bet kokį lygų (plaunamą) paviršių, įskaitant plyteles, kurių siūlės yra iki 15 mm pločio. Turtinga įranga ir didelis veikimo spindulys, skirtas dideliems kiekiams be rūpesčių.

Automatinis purškimas
Nuolatinis ploviklio tiekimas į valomą paviršių yra efektyvus. Dėl nuolatinio valymo purkštukų priežiūros šlapioje būsenoje, robotas gali nuvalyti pačias nešvariausias vietas.
Nuplauna langus nepalikdamas dėmių
Roboto purkštukas purškia skystį į ne daugiau kaip 15 mikrometrų skersmens lašelius. Dėka to, tokie nešvarumai puikiai nuvalomi. Robotas automatiškai kontroliuoja dozavimą.

Stilingas ir plonas dizainas
Naujasis „Hobot 388“ dizainas pasižymi aptakiomis linijomis ir plonesniu korpusu. Tai yra ploniausias langų valymo robotas pasaulyje. „Hobot 368“ aukštis yra tik 9,5 cm, o tai leidžia jį naudoti prancūziškuose balkonuose ir languose su strypais.

Galingiausias variklis
Itin efektyvus vakuuminis variklis be šepetėlių ir metalinis ventiliatorius užtikrina ilgą tarnavimo laiką, aukštą patvarumą ir tylesnį darbą. Variklis suteikia didelę paviršiaus spaudimo jėgą, todėl tai yra pagrindinis aukštos kokybės plovimo parametras.
Labai patikimas maitinimo laido prijungimas
„Hobot“ savo naują modelį aprūpino specialia maitinimo laido jungtimi su metaliniu spaustuku. Be to, jis apsaugo robotą nuo nuolatinio besisukančio kaiščio kontakto praradimo ir yra papildomas draudimas tuo atveju, jei robotas nukris nuo lango.
Atskiras mygtukas Pradėti / Pauzė
Norėdami paleisti „Hobot 388“ darbui, jums nereikia paimti valdymo pulto ar prisijungti prie roboto iš išmaniojo telefono. Tiesiog vienu mygtuko paspaudimu ant roboto korpuso.

Efektyvus valymo režimas
„Hobot 388“ turi 2 išskirtinius valymo diskus su mikropluošto valymo antgaliais, kurie jį varo. Jis gali laisvai ir sklandžiai judėti palei lango, veidrodžio ar plytelių paviršius, nepalikdamas liekanų.
Darbas su berėmiais langais tapo saugesnis.
Naujas HOBOT su slėgio aptikimo ir pokyčių detektoriumi automatiškai suka robotą atgal, kai pasikeičia vakuumo slėgis. Ši sistema apsaugo robotą dirbant su berėmiais (be rėmelių) langais ar veidrodžiais nuo kritimo.
Apsauga yra svarbiausia
Prieš atlikdamas užduotį, „Hobot“ įvertina visas savo funkcijas, jutiklius ir aplinką, kad užtikrintų saugų darbą ir maksimalų našumą. Didžiulė traukos jėga patikimai laikys robotą ant lango.
Tinka valyti daugelį paviršių
„Hobot 388“, kaip ir ankstesni „Hobot 188“ ir „Hobot 198“ modeliai, naudoja galingą variklį, kuris nesumažina vakuumo galios, net kai jo paviršius nėra visiškai lygus. Automatinis robotas lengvai išvalys ne tik langus ir veidrodžius, bet ir plyteles, mozaikas ar net plaunamas sienas.
Tai valdoma tiek išmaniuoju telefonu, tiek nuotolinio valdymo pultu
„Hobot 388“ valdo išmanieji telefonai, palaikantys „iOS“ ir „Android“ operacines sistemas. Komplektą sudaro įprastas valdymo skydelis.

Apsauginis laidas
Robotas yra aprūpintas 4,5 m apsauginiu linu, kuris yra būtinas norint apsaugoti robotą dirbant už lango nuo 2 aukšto ir aukščiau. Taigi galite būti tikri, kad iškilus nenumatytoms aplinkybėms, apsaugosite robotą.

Ilgas maitinimo laidas
Robotas turi 5 m maitinimo laidą, kuriuo galima pasiekti net plačiausius ir aukščiausius langus.
Integruota UPS sistema
Nepertraukiama maitinimo sistema (UPS) apsaugo robotą nuo kritimo dar 20 minučių, net ir nutrūkus išoriniam energijos tiekimui.

 

bottom of page