• Facebook Social Icon

Vyturio g. (pietinis rajonas)

Klaipėda, Lithuania

©2016-2019 UAB "Autonuoma Pigiau"

Langų valymo robotas HOBOT198

Langai bus valomi, o Jūs tuo metu galėsite pasimėgauti kavos pertraukėle, paskaityti knygą arba tiesiog ramiai pasvajoti apie busimas atostogas 🤩🌴
🔹Patogu valyti aukštus langus, taip sunkiai pasiekiamus langus iš lauko pusės. 
🔹Modelis pasižymi maksimaliu saugumu: apsauginė virvė saugo jį nuo kritimo, o akumuliatorius suteikia galimybę išsilaikyti ant paviršiaus 20 min., dingus elektros srovei.
Intensyvus įvairių paviršių valymas. Efektyvus langų, stalų, plytelių ir dušo kabinų sienų plovimas. Plaunamas paviršius turi buti ĮRĖMINTAS!
Ypač storų stiklų valymas 
Valymas su mikro pluošto šluostėmis 
Trys automatiniai režimai ir rankinio valdymo funkcija 
Patikimas veikimas horizontalioje ir vertikalioje padėtyje 
Lengvai naudojamas.

Į komplektą įeina:
■ Robotas Hobot 198;
■ Nuotolinio valdymo pultas;
■ 6x komplektai mikropluošto šluosčių;
■ Saugos virvė;
■ Adapteris su maitinimo laidu;
■ DC kabelis (4 m);
■ Instrukcija;
■ Dėžė viskam sudėti.

Aukšta valymo kokybė ir valymas, nepaliekant nubraižymų ant paviršių pasiekiamas mikropluošto šluosčių dėka. Šluostės besitrinant sudaro statinį krūvį, kuris padeda įtraukti dulkių daleles. Mikrofibra nepalieka pluošto dalelių, sugeria daug daugiau vandens nei paprasti audiniai, lengvai skalbiama, greitai išdžiūva ir ilgai tarnauja.
Hobot 198 naudoja galingą siurblį, kurio sudaroma vakuuminė galia nesumažėja, net ir paviršiui esant nevisiškai lygiam. Hobot 198 be vargo išvalys ne tik langus bei veidrodžius, bet ir plyteles, mozaika ar net plaunamas sienas.Hobot 198 gali valyti ne tik vertikalius, bet ir horizontalius paviršius, tokius kaip stalas ar nedidelis plotas grindų vonioje.

Hobot 198 be vargo išvalys ne tik langus bei veidrodžius ar stiklines dušo kabinas. Robotas nuomojamas parai, kelioms dienoms arba savaitgaliui.

Su robotu gausite 6 poras mikrošluosčių, su kuriomis galėsite išvalyti visus stiklinius paviršius.